U AKCIJI ''OSIJEK ZA MISLAVA'' LEO KLUBA LEGOS SAKUPLJENO 17 500 KN

LionsHR Adminis... 28 veljače, 2012 - 13:20

U nedjelju, 26. veljače 2012. godine Leo klub Legos iz Osijeka simbolično je dodijelio "ček" u iznosu od 17 500 kuna obitelji Antolović, a sve u svrhu liječenja njihovog devetogodišnjeg sina Mislava. Navedeni novčani iznos je skupljen u humanitarnoj akciji "Osijek za Mislava", te uplaćen na račun obitelji Antolović.

Naime, u sklopu humanitarne akcija "Osijek za Mislava" Leo klub Legos Osijek, organizirao je dva događaja. Prvi događaj je bio veliki humanitarni Red Love party održan povodom Valentinova u Klubu Matrix, a drugi je bio nastup plesnog ansambla Kelkope iz Zagreba u Dječjem kazalištu Branka Mihaljevića u Osijeku u subotu 18.02.

Zbrojem prikupljenih novaca od organizacije ova dva događaja došlo se do iznosa od 17 500 kuna koji je namijenjen liječenju malog Mislava Antolovića kojem je 2007. godine dijagnosticirana rijetka genetska bolest pod imenom Fankonijeva anemija.