Svečana sjednica povodom 30 godina rada LC Pula

Slika korisnika Marija Plesec-Pongrac
Marija Plesec-P... 13 lipnja, 2024 - 19:07

Lions Klub Pula je održao svečanu sjednicu dana 08. lipnja 2024.povodom obilježavanja 30 godina rada LC Pula. Članovima Kluba te gostima, guverneru Miloradu Staniću i LC Novigrad, Branka Orlić održala je prezentaciju o tridesetogodišnjem rada Kluba. Zatim je guverner Stanić uručio certifikate o članstvu dvjema novim članicama, Veri Mihajlović i Lani Filipčić. U nastavku sjednice Predsjednica Marija Plesec Pongrac uručila je tri donacije: 800,00 EUR studentici predloženoj od stane Studentskog zbora Sveučilišta Jurja Dobrila iz Pule iz akcije Jogging&Yogging 2023.; 5000,00 EUR Zlatku Kuftiću, predsjedniku Udruge slijepih IŽ iz akcije Pijat dobrote - Donatorske večere iz studenog 2023.; 1500,00 Klubu GEA Pula iz koncerta s donatorskom svrhom VIRTUOZNA DOBROTA Stefana Milenkovića.