SVEČANA AKADEMIJA LIONS CLUBA ŠIBENIK

LionsHR Adminis... 3 listopada, 2011 - 08:55
1.VICEGUVERNER DODJELUJE PRIZNANJA NA SVEČANOJ SJEDNICI

Lions club Šibenik održao je u Hrvatskom narodnom kazalištu u Šibeniku  Svečanu akademiju kojom je obilježeno dvanaest godina lajonizma u Šibeniku i deset godina od svečane potvrde Lions kluba Šibenik.  Svečanosti su, uz članove LC Šibenik i LC Luca, prisustvovali  VDG Branko Dragičević, PDG prof. Borben Uglešić, predsjednik Regije – jug Goran Šarić, članovi lajons klubova iz Zadra i Splita, te brojni gosti i dugogodišnji suradnici. Predsjednik LC Šibenik Nikola Urukalo istaknuo je sve akcije kluba u proteklom desetljeću, dok je jedan od osnivača Ivan Rude podsjetio na početke lajonizma u Šibeniku i veliku ulogu književnika Ive Brešana i pokojnog pjevača Vice Vukova  u utemeljenju kluba. VDG Branku Dragičeviću i PDG prof. Borbenu Uglešiću uručena su priznanja za dugogodišnju suradnju s LC Šibenik. Priznanja su uručena i tvrtkama  Vinariji – Vinoplod i Jadranskoj banci iz Šibenika koji svih deset godina vjerno prate aktivnosti LC Šibenik. Svečanu akademiju LC Šibenik uveličali su mladi pijanist Borna Erceg i klapa Brodarica. Ovo lijepo i uspješno druženje nastavilo se u Skradinu zajedničkim ručkom.

• SUDIONICI SVEČANE SJEDNICE PRATE UMJETNIČKI PROGRAM
  • BRANKO DRAGIČEVIĆ 1.VICEGUVERNER SE OBRAĆA SKUPU U IME D-126