Susret Lions kluba Mdina i Lions kluba Parone na Malti

Slika korisnika Deborah Voncina Ivanić
Deborah Voncina... 12 ožujka, 2024 - 20:46

U predivnom okruženju na Malti susreli su se Lions klub Mdina i Lions klub Parone. Ovaj susret prethodio je Charter Nightu koji će se održati na Malti 15. ožujka, a na kojem će prisustvovati naše dvije članice, Iva Vavan i Katarina Vitić.

Na sastanku s brojnim članovima Lions kluba Mdina, članice Lions kluba Parone razgovarale su o pobratimljenu dvaju klubova u 2025. godini na sljedećem Charter Nightu te o dolasku naših prijatelja s Malte na našu Lions regatu „Jedrima protiv droge“. Nakon pet godina susreta članova naših dvaju klubova na Malti, pokazali smo kako su takvi susreti izuzetno važni kako bi se ostvarili zajednički ciljevi u humanitarnom radu.

Razgovaralo se i o mogućnosti organizacije vrhunskog koncerta klasične glazbe na Malti u suradnji s Festivalom Kvarner i Lions klubom Parone. Nastavljamo graditi mostove prijateljstva i suradnje kako bismo zajedno ostvarili pozitivan utjecaj u našim zajednicama.