Skupština LC Zrinski Čakovec izabrala novo rukovodstvo kluba

Slika korisnika Željko Palašek
Željko Palašek 24 svibnja, 2023 - 08:37
Nova predsjednica Nina Dražin Lovrec

Lions klub "Zrinski" Čakovec je u ponedjeljak 22. svibnja 2023. održao godišnju skupštinu kluba, na kojoj je izabrano novo rukovodstvo kluba i delegati na  konvenciji D-126 u Osijeku. Nova predsjednica kluba je Nina Dražin Lovrec, tajnik Željko Palašek, a Željka Rosenthal je nova rizničarka. Delegati na konvenciji bit će Miljenka Toplek i Željko Palašek. Dogovorene su aktivnosti na pripremi akcije Pogled na golf 2023. koja će se održati u subotu 3. lipnja 2023. od 10 do 16 sati. Delegacija kluba prezentirala je rad kluba gradonačelnici Čakovca Ljerki Cividini, u utorak 23. svibnja 2023.  i uputila joj poziv za sudjelovanje u akciji. U petak, 26. svibnja 2023. i međimurski župan, Matija Posavec, u dogovorenom sastanku, bit će pozvan na subotnju akciju.