Skupština LC Đakovo - PDG Darko Angebrandt predsjednik kluba u LG 21.-22.

Slika korisnika Vedran Grgas
Vedran Grgas 9 lipnja, 2021 - 22:12

Nakon dužeg vremena sveprisutne pandemije COVID 19 virusa, jučer, 08.06.21., na terasi klupskog restorana Laguna u Đakovu održana je godišnja skupština LC Đakovo. Željni normalnih klupskih aktivnosti na skupštini su se okupili gotovo svi članovi kluba uz prisustvo i naših dragih gošći, još uvijek aktualne predsjednice LC Buga Đakovo Marije Burek te novoizabrane predsjednice u lions godini 2021/2022 Ivane Šimić. Predsjedništvo kluba, na čelu s predsjednikom Zoranom Petričevićem, podnijelo je izvješće o radu za proteklu lions godinu te je izabrano i novo klupsko rukovodstvo za narednu lions godinu. Za predsjednika kluba izabran je naš PDG Darko Angebrandt, a pomoć u tajničkim poslovima pružati će mu Vedran Grgas dok je rizničar i dalje ostao Edmond Daka uz pomoć našeg lionističkog klupskog doajena Ive Andrakovića. Na kraju radnog dijela Skupštine predsjednik Zoran je dodijelio internacionalna priznanja našim članovima Edmondu Daki i Rolandu Kolareviću za doprinos u povećanju članstva kluba te nam se u rad skupštine telefonski uključio i novoizabrani guverner hrvatskih lionsa Jozo Berečić. Guverner je sve prisutne članove i LC Đakova i LC Buga srdačno pozdravio i iznio svoje planove za organizaciju sjednice kabineta u Đakovu koja će biti povezana s proslavom 20 godina uspješnog rada naših dragih članica LC Buga koje smo kao klub sponzor osnovali u jesen, sada već davne 2001. godine. Guverner nas je također izvijestio i o svojoj odluci da ove godine za ZC u Regiji Istok imenuje našeg mladog i iznimno aktivnog člana Vedrana Grgasa.

Nakon ugodnog razgovora s guvernerom službeni dio skupštine je završio te su se svi prisutni lionsi nastavili družiti uz dobro poznate  slavonske specijalitete i kapljicu, te uz zvuke gitare i ukulele našeg "starog" i "novog" predsjednika kluba.