Simon Triva predsjednik

Slika korisnika Nikola Urukalo
Nikola Urukalo 22 svibnja, 2023 - 13:36

Članovi Lions kluba Šibenik održali su redovnu izbornu skupštinu na kojoj je izabrano novo rukovodstvo za 2023./24. lions godinu. Za predsjednika je izabran Simon Triva dok su dopredsjednici Željko Krnčević, Zvonko Varošanec i Ante Bašić. . Na skupštini su jednoglasno prihvaćena i ostala imenovanja,a valja istaknuti da je izabran i novi rizničar. Tu će funkciju obavljati Denis Vlahov. Također su usvojeni izvještaj o radu kluba i financijski izvještaj za 2022./2023. godinu.

Na žalost klub je ove godine napustilo čak šest članova: preminuo je Frano Baica, a zbog starosti i zasićenosti članstvo su otkazali Ivica Barišić, Kamel Shihabi, Veljko Grčić, Jere Gašperov i Mate Zlatoper. Lions klub Šibenik trenutno broji 17 članova i jedan od najvažnijih zadataka u nastupajućoj godini bit će obnova članstva.

Tekst i slika: Nikola Urukalo