SEDMA NOĆ MLADOG VINA ŠIBENSKIH LIONSA

LionsHR Adminis... 24 studenog, 2011 - 08:40
Manifestacija je bila vrlo posjećena

Šibenski Lions klub, sedmu godinu za redom,  održao je svoju humanitarnu manifestaciju Noć mladog vina  - Martinje 2011. Kao i prethodnih godina i ovogodišnja Noć mladog vina organizirana je uz potporu ženskog Lions kluba Luce, a najvažnije je istaknuti da su svi ciljevi u cijelosti ispunjeni. Bila je to još jedna blistava lions zabava, uz kvalitetnu glazbu, obilje domaćih specijaliteta i odličnih vina brojnih šibenskih vinara. Oko dvjesto gostiju zabavljao je sastav Dolčevita, koji je sve sudionike ove večeri u visokom ritmu držao do ranih jutarnjih sati. Bilo je i nekoliko iznenađenja večeri. Prvi put nakon 20 godina  u rodnom gradu zapjevala je Ljubica Bukić, estradna pjevačica, koja je dugo živjela u Italiji. Ni ovoga puta nisu izostali članovi Šibenske narodne glazbe, redoviti sudionici ove manifestacije, koji su još jednom oduševili svojim osebujnim nastupom. Glazbeni dio večeri obogatili su Paško Batinica i član Lions kluba Šibenik Nikica Širinić, inače pjevač i gitarist klape Stari prijatelji. Budući da je i sedma Noć mladog vina imala humanitarni karakter organizirane su tombola i aukcija slika, koju je najviše pomogao slikar Dalibor Šikić donacijom triju slika. Inače, dio prihoda s ove večeri bit će izdvojen za nabavu platforme za invalide u Šibenskom kazalištu, dok će dio prihoda biti izdvojen za kupnju sadnica, koje će biti posađene uz Planinarski dom na Promini. Ovom donacijom šibenski lionsi  uključit će se u svjetsku lions akciju sadnje milijun stabala.

• Bila je i aukcija slika