Rezultati Foto natječaja

LionsHR Adminis... 26 veljače, 2014 - 11:10

Dragi naši,

nakon prikupljanja radova i procjenjivanja istih, peteročlani ocjenjivački sud izabrao je pobjedničku fotografiju za ovu Lions godinu. Autorica Marinela Roso, LC Gea Osijek, poslala je fotografiju pod naslovom Kraljica lopoča u kategoriji biljni svijet i sa komotnom razlikom u bodovima zauzela prvo mjesto. Fotografija je isprintana i već je na putu u središnjicu u SAD gdje će biti izložena na međunarodnoj konvenciji.

Drugo mjesto je zauzela još jedna dama, Silvija Butković LC Buga Đakovo, dok su treće mjesto ravnopravno podijelili, Ivana Juričić Bioć LC Marsonia Slavonski Brod, Sandra Šavorić, LC Popovača i jedini mušketir među damama Dubravko Krušarovski LC Beli Manastir.

Nagrađenima srdačne čestitke a svima ostalima poziv na otvorenje izložbe u travnju u Đakovo. O detaljima ćemo obavijestiti putem naše stranice i fb profila našeg distrikta.

Roland Kolarević