Regija Istok se okupila u Našicama i zajedno sudjelovala na Konvenciji Lionsa Hrvatske

LionsHR Adminis... 1 lipnja, 2020 - 15:23

Veći dio delagata Regije Istok i dužnosnika sadašnjeg i budućeg mandata Guvernera i Guvernerice se okupio u Hotelu Park Našice i zajedno sudjelovao u radu Konvencije Lionsa Hrvatske koja se organizirala ON LINE, naravno da je bilo ljepše uživo promatrati događanja  ne kroz video konvenciuju ali tu priviligeju nažalost nisu mogli koristiti svi delagati Konvencije već samo oni sa regije Istok. Uz slavonske speciajalitete i koju čašicu svima bi bilo ljepše, ali nažalost to nije bilo moguće.

No ipak Konvencija je u cijelosti uspjela s obzirom na okolnosti jer se svi sudionioci pozitivno izjašnjavaju o njezinom organiziranju.

Ne ponovilo se nagodinu.