PRVA ZAJEDNIČKA AKCIJA LIONS I ROTARY CLUBOVA

Slika korisnika Edita Bilaver
Edita Bilaver 15 prosinca, 2021 - 09:13

Dvije svjetske humanitarne organizacije, netom nakon potpisivanja ugovora o suradnji, realizirale su ideju zahvaljujući suradnji Lions Cluba Grič i Rotary Cluba Alfa. Nakon dogovora na nivou klubova članovi obje humanitarne organizacije zajedno su organizirali i osigurali sredstva za nabavku, pripremu i distribuciju 400 obroka u pučkoj kuhinji Sveti Duh dana 12. prosinca 2021. Članice Lions Cluba Grič istaknule su simbole kluba i zajedno s rotarijancima ostvarile prvu takvu humanitarnu akciju. To je prva takva akcija na nivou D126 i tek prva u nizu koju oba kluba planiraju realizirati. Lions Club Grič zastupale su Ulla Marton, Mirna Kamarić, Ingrid Marton i naše nove članice Edita Bilaver, Barbara Lukač uz pomoć sina Juliana i Sandra Gabrilo.