Priča o dobroti - Humanitarni koncert u organizaciji LC Valpovo – Belišće i OŠ Matije Petra Katančića Valpovo

LionsHR Adminis... 16 prosinca, 2015 - 20:48

Priča o dobroti

Humanitarni koncert u organizaciji

Lions kluba Valpovo – Belišće i

OŠ Matije Petra Katančića Valpovo

Lijepu humanu priču ispričali su članovi Lions kluba Valpovo – Belišće i Osnovna škola Matije Petra Katančića Valpovo u subotu, 12. prosinca 2016. u Centru kulture u Valpovu na humanitarnom koncertu.

Darovali su svojim sugrađanima zrno dobrote, osmijeh i nadu, pokazali velikodušnost i suosjećajnost, organiziravši i ovaj koncert kako bi prikupili sredstva za dvije humanitarne akcije: Kruh za poslije i Darujmo im vodu.

Kruh za poslije je unaprijed plaćeni kruh koji darujete onome tko nema mogućnosti da ga kupi, a ostavljate ga na mjestu kupnje.

Akcija Darujmo im vodu pokrenuta je za obitelj iz Šaga kojoj nastoje olakšati svakodnevicu dostojnu čovjeka u 21. stoljeću.

Organizatori i ovim putem zahvaljuju svima koji su svojim nitima ispleli ovu priču i darovali dio sebe i svoje dobrote, a to su HKUD Valpovo 1905, Puhački orkestar DVD-a Valpovo, Mažoretkinje grada Valpova, učenici Osnovne škole Matije Petra Katančića, KUD „Šokadija“ Ivanovci, Marjančaci, Zelčin te tamburaški sastavi „Čuvari noći“ i „Ravnica“.

Tvrtkama Čičak d.o.o., Santaj plastika d.o.o., Fundator d.o.o., Printy d.o.o. iz Valpova te Crvenom križu Valpovo, Centru za socijalnu skrb Valpovo, Udruzi „Zvono“ Belišće kao i HDS Podružnici Osijek hvala što nas prate u zajedničkom  humanitarnom cilju, pomaganju potrebitim sugrađanima.

Dobrota ponekad može biti samo riječ, a da je puno vrijednija kao djelo, pokazali su te večeri i sudionici na pozornici i brojna valpovačka publika. Još jednom veliko hvala  na njihovoj dobroti.

Veliko hvala i lionsima iz Republike Makedonije  koji su nam došli u goste i podržali naše akcije.

Sanja Slivar/Jozo Berečić