Pozivamo vas na Donatorski koncert "Umjetnost nas čudesno povezuje"

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 3 studenog, 2021 - 09:02

Pozivamo vas na Donatorski koncert "Umjetnost nas čudesno povezuje"

Donatorski koncert organiziraju Povjerenstvo za prevenciju nasilja i očuvanje obitelji i Lions Klub Kontesa Nera, u nedjelju 21.11. 2021.g. u Maloj dvorani KD V. Lisinskog u 19 sati.

Donatorski koncert Umjetnost nas čudesno povezuje  namijenjen je financijskoj potpori obitelji Siniše Bogićevića , stradalom u zemljotresu u Petrinji. G. Bogičević se za vrijeme potresa našao na radnom mjestu i zatrpanog su ga spasili vatrogasci. Kuća im je stradala, tako da obitelj sa djetetom s teškim invaliditetom živi u najmljenom stanu u Sisku i nisu u mogućnosti podmirivati sve troškove . Dijete je invalid IV stupnja sa dijagnozom autističnog djeteta i noćnom epilepsijom. Majka se brine za dijete a g. Bogičević je na bolovanju. Zamolili su za pomoć dok se ne stabiliziraju.