Poster mira "Mir bez granica" 2024./2025.

Slika korisnika Dajana Gašo-Sokač
Dajana Gašo-Sokač 31 srpnja, 2024 - 09:48

Dragi lions prijatelji,

tema je natječaja Poster mira za 2024./2025. godinu "Mir bez granica“!

Da bi mir bio nešto više od mogućnosti moramo ga učiniti prioritetom! Ove godine tražimo od djece da nacrtaju poster koji govori o beskonačnom potencijalu našeg svijeta za ljubaznost nakon što se posvetimo slijediti ideju mira bez ograničenja.

Prošle godine su u ovom distriktualnom projektu sudjelovale 32 osnovne škola, djeca iz SOS Dječjeg sela Lekenik, djeca koja se liječe na pedijatriji Kliničkog bolničkog centra Split, 20 lions klubova, a pristigla su 225 rada.

Vjerujemo da zajedno možemo i ove godine animirati djecu i pokazati im kako mogu sanjati mirnu budućnost u skladu sa prošlogodišnjom temom postera mira "Usudi se sanjati" ako nam svima "Mir bez granica" bude prioritet.

Stoga Vas ljubazno molimo da i ove godine preko svojih klubova, osobnim kontaktima i angažmanom motivirate nastavnike i učenike osnovnih škola u vašoj sredini kako bi u što većem broju sudjelovali u ovogodišnjem natječaju. Natjecati se mogu učenici uzrasta 11, 12 i 13 godina.

Svi detalji najtečaja nalaze se u prilogu ove objave.

Rok za dostavu učeničkih radova je najkasnije do 15. listopada 2024. godine.

Za sve upite slobodno se obratite putem e-mail ili telefonski

e-mail: dajana.gaso@ptfos.hr, dajana.gasosokac@gmail.com

tel. 031-224-300; 031-224-327

„Plovimo zajedno morem dobrote“