POSJET CENTRU SILVER I SASTANAK ZAGREBAČKIH KLUBOVA SA GUVERNEROM

LionsHR Adminis... 27 siječnja, 2012 - 22:44
Guverner sa djelatnicima Centra Silver i gđom.Mirom Katalenić  iz Udruge za pse

Dana 26.01. DG Jusuf Šehanović i tajnik kabineta Zlatko Janković-Miloš posjetili su Centar za rehabilitaciju Silver gdje su domaćini upoznali sa djelatnosti centra i realizacijom donacije LCIF-a od 68.000 $ sa koliko su Lionsi Hrvatske uz veliko angažiranje LC Sveti Nikola Varaždin pomogli u opremanju dnevnog boravka u Centru gdje se provodi niz aktivnosti rehabilitacija osoba sa invaliditetom i djece sa teškoćama u razvoju /više pogledajte na www.czrs.hr /.
Na razgovoru je dogovorena suradnja Lionsa Hrvatske sa centrom i obilazak Centra od strane IP Wing-Kun Tama prilikom posjeta Zagrebu 18. i 19.02.
Istog dana navečer održan je sastanak sa Zagrebačkim klubovima kojima se pridružio i NCLC Koprivnica. Na sastanku se razgovaralo za naš Distrikt izuzetno važnom događaju – prisustvovanju IP Wing-Kun Tama proširenoj sjednici kabineta i Charter nightu novog LC Kontesa Nera u Zagrebu i ulozi Lionsa Zagreba u tom događanju. Zatim je dogovorena zajednička akcija sadnje stabala svih Lionsa Zagreba ,te aktivnosti u predstojećem izboru II. viceguvernera Distrikta kojeg daje regija Sjever.
Svi prisutni predsjednici klubova su izvijestili su Guvernera o akcijama koje su proveli ili će provesti do kraja Lions godine. Lionsi Zagreba su u dosadašnjim akcijama prikupili negdje oko 300.000 kn i dodijelili ih potrebitima , a do kraja Lions godine barem još toliko,što je veliki doprinos Lionsa  djeci i odraslima kojima je pomoć potrebna.

• Znak Lionsa u dnevnog boravku Centra
  • Gđa Mira Katalenić - najzaslužnija za Lions donaciju zajedno sa varždinskim Lion