POSEBAN UGOĐAJ NA LEF -U - VEČERI DOMAĆINA U LAUBI

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 6 studenog, 2022 - 18:31

POSEBAN UGOĐAJ NA VEČERI DOMAĆINA U LAUBI

PREDSTAVLJANJE HRVATSKE TIJEKOM LIONS EUROPA FORUMA NA VEČERI ZA PAMĆENJE U LAUBI – KUĆI ZA LJUDE I UMJETNOST

UGLEDNICI IZ CIJELOG SVIJETA UŽIVALI U HRVATSKIM DELICIJAMA I GLAZBI

Hrvatska i grad Zagreb bili su domaćini prestižnog Lions Europa Foruma. Bio je to jedan od najvažnijih događaja najveće svjetske nevladine humanitarne organizacije. Hrvatski Lionsi posebnu su pažnju posvetili predstavljanju Hrvatske koja je sudeći po dojmovima gostiju oduševila sve prisutne. U zagrebačkoj Laubi održana je večera na kojoj su uzvanici imali prilike kušati hrvatsku tradicionalnu kuhinju, domaća vina, ali i uživati u hrvatskoj glazbi u izvedbi Akademskog Zbora Ivan Goran Kovačić.

„Gostima iz cijelog svijeta prikazali smo najbolje od Hrvatske. Nekoliko zagrebačkih dana imali su prilike, između radnih panela, upoznati naš glavni grad. Na večeri u Laubi hrvatsku je kuhinju izvrsno predstavio Zvona Catering za koji smo dobili sve pohvale. Mnogi od gostiju zajedno s obiteljima ovih su se dana uputili prema obali. Bila je ovo izvrsna promocija Hrvatske, dobili smo obećanja da ćemo se ovdje vidjeti ubrzo ponovno!“ – istaknuo je predsjednik ovogodišnjeg Lions Europa Foruma Dražen Melčić.