OTVORENA IZLOŽBA IZ JAPANSKE ZBIRKE DR. DAMIRA KOVAČA“ U POVODU 20 GOD. DJELOVANJA LC ZAGREB

LionsHR Adminis... 22 prosinca, 2011 - 16:03
Sa otvaranja izložbe

U Klovićevim dvorima u organizaciji Lions Klub „ZAGREB“ otvorena je izložba posvećena hrabrom narodu Japana i svima onima koji su im pomogli u trenucima teške nesreće. Izložbom UMJETNOST PROLAZNOG SVIJETA - SKULPTURALNE MINIJATURE IZ JAPANSKE ZBIRKE DR. DAMIRA KOVAČA.

Ova izložba bila je prigoda je da se obilježi 20-ta obljetnica Kluba na jedinstven i skroman način. Izložba umjetničkih minijatura i ukrasnog nakita na tradicionalnoj japanskoj odjeći je doživljaj koji treba vidjeti. Ovo je način upoznavanja tradicije, koju gaje žene naših dragih prijatelja iz Japana.

Na prigodnoj svečanosti prilikom otvaranja Guverner lions distrikta 126 Hrvatska prof.dr.Jusuf Šehanović ,u prisustvu velikog broja Lionsa i naših Past Guvernera Ivice Jakića,Mirka Barišića,Šime Nevidala,Franje Sinkovića,Lahorke Vlahek-Domac i velikog broja posjetitelja izložbe,  dodijelio je LC Zagreb prigodno priznanje u povodu 20 obljetnice njihovog djelovanja.

Čestitamo.

Sve informacije o izložbi i nabavci kataloga možete dobiti putem Muzeja u Klovićevim dvorima, te kod tajnika Kluba, Branimira Milčića (tel.: 2313-137; 098/1387-783; e-mail: branimir.milcic@zg.t-com.hr).

• Bilo je i recitacija Haiku poezije
  • I prikaza borilačkih vještina Japana
  • Predsjednik LC Zagreb Neven Tomić otvara izložbu
  • Uz prisustvo veleposlanika Japana u Hrvatskoj sa suprugom