Osnivačka skupština LC Frankopan

Slika korisnika Maja Ozmec Ban
Maja Ozmec Ban 14 travnja, 2022 - 22:10

07.travnja 2022.godine ostat će upisan u povijesti LC Zrinjevac Zagreb velikim slovima jer je to dan kada je održana Osnivačka skupština LC FRANKOPAN humanitarne udruge u sastavu Regije Sjever, Distrikta-126 Hrvatska i dijela Međunarodne udruge Lions klubova ( Lions Clubs International) čiji je osnivač upravo LC Zrinjevac Zagreb. Osnivačkoj skupštini su, uz članice, prisustvovali i brojni gosti iz Zagreba i Ogulina, i to: gradonačelnik Ogulina, g. Dalibor Domitrović, guverner Distrikta 126- Hrvstska, Jozo Berečić, predsjednica LIONS CLUB Zrinjevac Zagreb, Tatjana Đaković Alavanja, Sanja Matovina- Lulić, prošlogodišnja predsjednica Lions Club Zrinjevac Zagreb, ujedno i kuma Lions Club Frankopan, Đurđa Protić, direktorica Regije Sjever Lions Hrvatska i Marina Kralj Miliša, obje dugogodišnje članice LC Zrinjevac Zagreb.

Na Skupštini su donesene sve bitne odluke vezane za osnivanje Kluba kao i izbor predsjednice Kluba Maje Salopek, te 1.dopredsjednice i ujedno tajnice Kluba Vesne Hajsan Dolinar, kao i ostalih osoba ovlaštenih za zastupanje. Guverner Jozo Berečić, te prisutne članice LC Zrinjevac Zagreb poželjeli su im dobrodošlicu u veliku lions obitelj i čestitali im na osnivanju, te poželjeli svim članicama LC FRANKOPAN uspješan humanitarni rad kojim će dati humanitarni doprinos kako lokalnoj zajednici tako i šire, te time utjecati u promicanju i širenju poruke lionizma: “ Tamo gdje je potreba tamo su lionsi!”

WeServe!