OPATIJA 19.veljače.2012 IP WING - KUN TAM U POSJETU LIONSIMA KVARNERA I ISTRE

LionsHR Adminis... 24 veljače, 2012 - 11:40

Internacionalni Predsjednik Lionsa  u hotelu Ambasador u Opatiji susreo se sa članovima Lions klubova Kvarnera i Istre te sa gradonačelnikom Opatije Ivom Dujmićem. U vrlo srdačnom razgovoru informirao se o akcijama LC i dao podršku njihovim aktivnostima. Sa gradonačelnikom Opatije razgovarao je o mogućnosti suradnje u turizmu. Nakon ručka svi sudionici su Opatijskom šetnicom došli do Opatijskog PARK ANGIOLINA  gdje se posadilo 5 kamelija. Po jednu kameliju su posadili IP, naš Guverner, gradonačelnik Opatije Ivo Dujmić, predsjednik LC Opatija Darko Čuruvija i PDG Borut Borja Kopani u društvu Fedore Zorić-Franke predsjednice LC Poreč i Branke Crnković-Stumpf predsjednice LC Rijeka čiji klubovi su i donatori po jedne kamelije. IP dr.Tam je naglasio da mu je posebno drag ovaj događaj koji se sprovodi u sklopu njegove akcije „Zasadimo milijun stabala“ te posebnost kamelija u kineskoj kulturi što će mu ostati u dragoj uspomeni na Hrvatsku i Opatiju.