Online 2. Sjednica Regije JUG

Slika korisnika Edo Kragić
Edo Kragić 18 siječnja, 2022 - 18:10

2. Sjednica regije Jug D126. je protekla u vrlo zanimljivom online Lions druženju.

Uz predsjednicu regije Jug - Ivanu Vulić, na sastanku je nazočio DB Jozo Berečić, PDG Vinka Mitrović, tajnik D126. Zlatko Janković-Miloš, te predsjednici i tajnici  klubova

Nakon čitanja etičkog kodeksa, redali su se vrlo interesantni izvještaji aktivnosti klubova, razne ideje, polemike i slično.

Po riječima guvernera Joze Berečića u ovoj regiji vlada visoki stupanj aktivnosti i optimizma.

Interesantno je da su dva sata koliko je trajala sjednica prošlo izuzetno brzo, što govori o tome koliko jedni drugima nedostajemo u ovo doba pandemije.

Motiv idućeg druženja je u Zadru gdje LC Zadar prima nove članove na svečanosti koncem mjeseca.

Svi iz regije Jug isto se tako nadaju skorom viđenju u živo na Lions regati u Murteru koja se definitivno neće više odgađati.

Služimo !