Održana je 2. sjednica Regije Jug

LionsHR Adminis... 27 veljače, 2020 - 08:35
Održana je 2. sjednica Regije Jug

22. veljače 2020. godine u Šibeniku, u Gradskoj knjižnici "Juraj Šižgorić" održana je 2. sjednica regije Jug  pod predsjedanjem Tatjane Jukić , uz nazočnost i aktivno sudjelovanje najviših dužnosnika Distrikta  iz regije Jug , PDG Branka Dragičević i VG Vinke Mitrović, kao i predsjednika Zona, predsjednika i tajnika te članove klubova iz regije Jug , brojem 25 Lionsa.
Oni klubovi koji nisu prisustvovali sjednici su poslali pismeno izvješće o aktivnostima i stanju klubova.
Predsjednici, predstavnici  i članovi klubova izvijestili su o stanju članstva, obavljenim aktivnostima od prošle sjednice regije, kao i najavili budućih akcija do kraja Lions godine. Poseban naglasak je bio na problemu članstva i potrebi pojačanog djelovanja direktora za članstvo , te redovitog slanja activity reporta.
VG Vinka Mitrovic je govorila o Europi Forumu u Zagrebu.
Zanimljivo je i vrlo motivirajući bilo poslušati i prezentaciju dva nova projekta . Predsjednica Lions kluba Trogir je govorila o projekt naziva Lions art distrikt (LAD) , a član Lions kluba Šibenik Zvonko Pešić je predstavio njihov projekt “More”.
3. Sjednica regije Jug nastavljena je druženjem u restoranu “Bronzin” na suncem obasjanoj šibenskoj rivi .