Održana izborna skupština Lions kluba Nasta Rojc

Slika korisnika Natalija Vodopija
Natalija Vodopija 31 svibnja, 2021 - 08:41

Obitelj Đurđević  ugostila je ovog petka 28. 05. u prekrasnom okruženju tradicionalne Romske kuće Lions klub Nasta Rojc,  gdje smo održale izbornu skupštinu. Tom prilikom smo u svoje redove primile još jednu članicu, Ivanu Štiglić.

Obronci Bilogore okupani večernjim zalazećim suncem, grmovi lavande, nasmijana lica domaćina, ali i starih i novih Lionsica su zaokružili prvu dionicu našeg puta. Prošle su početne dvije godine od nastanka ideje postojanja Lions kluba u Bjelovaru do ove večeri. Nakon nabrojanih akcija i pojedinačnih zasluga, sve smo osjetile veliko zajedništvo, sreću i ponos, jer smo u protekloj godini obilježenoj raznim teškoćama i stradanjima dale sve od sebe. Začetnica te ideje Natalija Vodopija je svoju dvogodišnju predsjedavajuću palicu predala Ivkici Matišić. Pretvorile smo se u klub prepoznat lokalno, ali i nacionalno. Donirale smo 14 000 dolara, pomogle 7 000 osoba i utrošile 800 volontetskih sati. Kao potvrdu za naš rad uslijedio je prijedlog za klub izvrsnosti, te je novi guverner Jozo Berečić predložio dosadašnju predsjednicu Nataliju Vodopiju u svoj kabinet kao voditeljicu zone tri u regiji sjever. U tišini Romske kuće između Natalijinih rečenica,srca su nam bila puna.