Održana "Dobrotvorna zabava" LC Slatina

Slika korisnika Željka Butorac
Željka Butorac 15 veljače, 2023 - 20:53

U organizaciji članica LC Slatina uspješno je održana "Dobrotvorna zabava" u Višnjici 11.2.2023. g.

Program zabave otvorio je poznati svjetski pijanist i skladatelj Josip Joe Meixner koncertom "Glazba kao lijek". Nakon predivnog koncerta nastupio je band Black Tattoo i odličnom glazbom rasplesao sve uzvanike do ranih jutarnjih sati.

Zabavu su podržali i predstavnici Lions clubova Valpovo Belišće, Siniša Jelkić i Kontesa Nera iz Zagreba, Barbara i Rozina-Marija Milčić. Tijekom vesele i zabavne večeri članice su prikupljale donacije za tombole, ples srca i donacije za slike koje su klubu donirali Slatinski likovni klub "Slik", samostalno amaterska slikarica Vera Luc i slatinski akademski slikar Dragan Milošević, koji na žalost više nije sa nama.

Prikupljenim doniranim financijskim sredstvima opremit će se Odjel pedijatrije Opće bolnice Virovitica. Članice LC Slatina i djelatnici Odjela pedijatrije Opće bolnice Virovitica zahvalili su se svim donatorima na hvale vrijednim donacijama.