ODRŽANA 4.SJEDNICA KABINETA U ŠIBENIKU

LionsHR Adminis... 23 travnja, 2012 - 10:50
Radno predsjedništvo sjednice

Dana 21.04.2012 g. u Šibeniku održana je 4.sjednica kabineta na kojoj su podneseni izvještaji o prisustvovanju naše delegacije Mediteranskoj konferenciji u Ateni,o radu nekoliko povjerenstava i pripremama za regatu ,kamp mladih i konvenciju na Plitvicama. Na sjednici je donesena odluka de se predloži konvenciji da Grand prix postane dugoročni distruktualni projekt. U drugom dijelu sjednice vođena je sadržajna rasprava o  Rasprava o sadašnjem trenutku i problematici Lions pokreta u Republici Hrvatskoj i prijedlozi za unapređivanje stanja u narednom razdoblju na temelju koje je donesena odluka da se pristupi izradi i donošenju Strategije razvoja lionizma u Hrvatskoj do 2020 g. koja bi se usvojila na konvenciji na Plitvicama.
Na raju sjednice podijeljeni su certifikati polaznicima edukacije koja je održana prije sjednice.
U Šibeniku je i održana i sjednica Vijeća guvernera nažalost uz slab odaziv članova ovog tijela. Prisutni su također podržali donošenje strategije Hrvatskog lionizma.
Također održan je vrlo značajan sastanak sa inicijatorima osnivanja novih LC U Vodicama i Kninu.

• Nekoliko uvodnik riječi tajnik Distrikta
  • Guverner govori o Mediteranskoj konferenciji