ODRŽANA 3.SJEDNICA VIJEĆA GUVERNERA I II. SJEDNICA PROŠIRENOG KABINETA D-126 U POREČU

LionsHR Adminis... 27 studenog, 2011 - 23:36
Sa sjednice u hotelu Valamar Diamant u Poreču

U Poreču,25,26 i 27 studenog 2011 G. održana je 3.sjednica Vijeća guvernera i  2. Sjednica proširenog kabineta D-126 Hrvatska u mandatu Guvernera Jusufa Šehanovića. Na Vijeću guvernera raspravljalo se o potrebi izrade nekih normativnih akata koji bi regulirali neka pitanja u radu kabineta i vijeća guvernera ,a na II. Sjednici proširenog kabineta prezentiran je program razmjene mladih i kampa mladih za ovu godinu koje su prezentirali Barbara Milčić i Boris Jugovac, DG Jusuf Šehanović  izvijestio je o sudjelovanju na Vijeću evrope u Maastrichtu. Predsjednici regija izvijestili su o stanju klubova u svojoj regiji,a Edita Štefanić je izvijestila o prihvaćanju projekta od strane LCIF-a „Otvorena bolnica –za djecu sa astmom i drugim poremećajima u disanju“.
Kabinet je usvoji na  prijedlog Gorana Šarića Predsjednika povjerenstva za distriktualne projekte da se Konvenciji predloži da dva projekta  i to Poster mira LC Mursa i Lions foto natječaj LC Đakovo postanu dugoročni distriktualni projekti.
Zatim je održan drugi dio sjednice gdje su se sastala  distriktualna Povjerenstva  i razgovarali sa zainteresiranim članovima o  programima svojih povjerenstava i iznijeli svoje Programe za ovu godinu.
Na sjednici je bilo prisutno preko 60 članova Lionsa iz 35 klubova koji su uzeli aktivno učešće u radu Kabineta.

• Sa sjednice Vijeća guvernera
  • Predsjednik Vijeća guvernera Borut Borja Kopani
  • Viceguverneri Nada Arbanas i Branko Dragičević
  • Vijeće zasjeda,tu su PDG Matko Vetma i Darko Angebrandt i DG Jusuf Šehanović