Održana 3.sjednica proširenog kabineta Guvernera u Delnicama u LG 21/22

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 7 ožujka, 2022 - 20:51

Održana 3.sjednica proširenog kabineta Guvernera u Delnicama u LG 21/22

Pod predsjedanjem Guvernera D-126 Joze Berečića u planinskom centru Petehovac u Delnicama 05.03.2022 g.održana 3.sjednica proširenog kabineta Guvernera u Delnicama u LG 21/22.

Prije početka sjednice DG Guverner Jozo Berečić je za izuzetan trud u provođenju humanitarnih akcija i ispunjavanje svih obaveza prema LCI i Distriktu za 13 naših klubova dodijelio predsjednicama i predsjednicima u LG 2020./2021. DG Vinke Mitrović zasluženo priznaje Club excellence i to:

Radi se o sljedećim klubovima i predsjednicima:

LC Nasta Rojc Bjelovar                  predsjednica Natalija Vodopija

LC Delnice Gorski Kotar                 predsjednik Marko Stanić

LC Lovran - Quarneroli                   predsjednik Ervin Mrak

LC Našice                                         predsjednik Mikan Cerovčec

LC Osijek Gea                                  predsjednica Mirta Jurčević

LC Mursa                                          predsjednica Zita Ladocki Jularić

LC Popovača                                    predsjednica Nada Šavorić

LC Poreč                                           predsjednik Đek Šurija

LC Pula                                              predsjednica Branka Orlić

LC Rijeka Korzo                               predsjednica Branka Crnković – Štumpf

LC Solin Salona                                predsjednica Vesna Žižić

LC Marjan Split                                 predsjednica Branka Polić

LC Zagreb Lenuci                            predsjednica Vesna Boinović-Grubić

LC Zagreb Zrinjevac                             predsjednica Sanja Matovina Lulić

Prošlogodišnja Zone predsjednica Sandra Jagodin dobila zasluženo priznanje za svoj rad značku Zone chairperson award na čemu joj također čestitamo.

Na sjednici kabineta podnesena su izvješća Guvernera i rizničara kao i  o radu zona i regija te KOO i GAT tima. Zatim su na prijedlog 1. i 2. Viceguvernera D-126 usvojen prijedlog da se formiraju povjerenstva za izmjenu Statuta i pravilnika D-126 te za izradu prijedloga strategije D-126 za razdoblje 2023-28 g. sa hodogramom aktivnosti za donošenje iste, a na prijedlog LC Šibenik i Lenuci usvojen je prijedlog da se projekt MORE proglasi distriktrualnim projektom na narednoj Konvenciji u Solinu.

Na prijedlog Regije JUG usvojen je prijedlog da se za kandidata za 2.VDG ispred Regije JUG izabere Robert Vulić član LC Split koji će biti predložen Konvenciji na izbor.

Na sjednici su podnesena izvješća o radu Povjerenstva za Grand prix/PID Bojan Šober/,Regatu/PDG Dražen Melčić/,Povjerenstvo za borbu protiv nasilja i mržnje/Branka Polić/ i New Voices ispred kojeg je Natalija Vodopija  prezentirala rad na Kuharici koju će realizirati članovi povjerenstva.

Na kraju sjednice Elvis Dadić predsjednik povjerenstva za pripremu Konvencije u Solinu i predložio program Konvencije koji je jednoglasno usvojen, a na poziv Guvernera obratila nam se i članica LC Lenuci Natalija Pavičić porijeklom Ukrajinka koja nas je pozvala da podržimo akciju Guvernera da se sa 100 kn pomogne izbjeglicama iz Ukrajine.

1.VDG Alek Konić nas je pozvao da se odazovemo njegovom pozivu za odlaskom u Montreal na Internacionalnu Konvenciju Lionsa svijeta.

Sjednica je prenošena i putem Zomma za sve koji su željeli u njoj učestvovati.