ODRŽAN HUMANITARNI BAL LIONS KLUBA NOVIGRAD

Slika korisnika Sonja Jelača
Sonja Jelača 29 srpnja, 2023 - 09:53

Humanitarni bal Lions kluba Novigrad održan je u subotu 22.7.2023 u Novigradu na terasi hotela Nautica u marini.

Prekrasna večer, nakon velikog nevremena koje je pogodilo Novigrad, večer je bila koja je okupila ljude dobre volje, donatore i članove više Lions klubova iz Hrvatske na lijepom druženju uz glazbu, bogatu humanitarnu tombolu i aukciju s kojom su se prikupila značajna sredstva za nabavku Play attention uređaja za osnovne škole Bujštine.

Za mnoge, nezaboravni trenuci večeri bile su plesne izvedbe plesnog centra Carlotta Grisi, s posebnim iznenađenjem primabalerine Mirne Sporiš, voditeljice plesnog centra, koja je sa plesnim partnerom Sebastijanom Žeželić izvela ples iz baleta Amore mio.

Večeri je sudjelovao i gradonačelnik grada Novigrada Anteo Milos, kao i naš guverner Milorad Stanić.