ODRŽAN CHARTER NIGHT CAMPUS KLUBA U KOPRIVNICI

LionsHR Adminis... 12 studenog, 2011 - 08:43
Radno predsjedništvo otvara charter

U subotu 05. studenog 2011. godine u Pivnici „Kraluš“ održan je Charter night  Campus kluba Koprivnica.

“Charter night” ili potvrdna svečanost  Lions Campus kluba  Koprivnica  gdje su svi članovi osnivači položili su svečanu prisegu i predstavili se nazočnim gostima među kojima su bili PDG Nikola Plavec,Predsjednica zone Sanja Opačak i članovi drugih klubova. U ceremoniji prisege su predane značkečlanovima, certifikat i Charter povelja klubu.

Nakon službenog protokola  ugodno druženje nastavilo se uz prigodni domjenak.  Za dobru zabavu bio je zadužen  tamburaški sastav “Taubeki” . U sklopu  potvrdne svečanosti održana je  i humanitarna tombola od čije je prodaje sav prihod namijenjen dječaku koji se bavi ekstremnim biciklizmom i postiže izvanredne uspjehe.

• Budući članovi za vrijeme intoniranja himni
  • PDG Nikola Plavec pozdravlja prisutne
  • Kao i ZC Sanja Opačak
  • Kao i naša Barbara Milčić