OBJEDINJENA SVEČANOST OBLJETNICA LC SPLIT I LC MARJAN

LionsHR Adminis... 16 lipnja, 2013 - 15:31

Nadnevka 14. lipnja održana je tradicionalno objedinjena svečanost 22. obljetnice potvrdne svečanosti LC Split i 15. obljetnice potvrdne svečanosti LC Marjan.Svečana sjednica održana je u prekrasnom ambijentu ljetne terase hotela Park u Splitu u nazočnosti novoizabranog gradonačelnika Grada Splita gosp. Ive Baldasara sa suprugom.

Tom prilikom vrijedne članice LC Marjan pojačale su svoje lions redove sa 4 nove članice.Nakon što su predsjednici klubova Arijana Bolanča i Damir Dumanić podnijeli iscrpna izvješća o ovogodišnjim brojnim, vrlo uspješnim aktivnostima svojih klubova, Guverner je podijelio priznanja klubovima i zaslužnim članicama/članovima.Uslijedila je primopredaja predsjedničkih insignija, te nastavljeno zajedničko ugodno druženje uz bogatu trpezu i primjerenu muziku za ples do ranih jutarnjih sati.Članice LC Marjan nisu propustile ni ovu priliku za humanitarnu akciju prikupljajući novčana sredstva za nabavku aparata za Očni odjel KBC Split.

DG Branko Dragičević