Novi članovi u Lions klubu Vukovar - čestitamo

LionsHR Adminis... 23 travnja, 2014 - 09:47

Na inicijativu IPDG Branka Dragičevića i uz podršku sadašnje guvernerice Nade Arbanas Lionsi Regije Istok na čelu sa RC Dalijom Bošnjak krenuli su u obnovu rada LC Vukovara. LC Vukovar je ponos Lionsa Hrvatske i jako nam je važno da se Lionizam razvija u Gradu Vukovaru najvećem stradalniku u Domovinskom ratu.

Zato nas veseli vijest da će u klub pored starih članova ući i novi članovi koji će raditi na proširenju članstva i osmišljavanju programa akcija Lionsa u Vukovaru.

Pozivamo i ostale ljude dobre volje iz Vukovara koji žele dati svoj doprinos humanitarnom djelovanju Lionsa u Vukovaru da se jave na broj 098224148 Daliji Bošnjak ili Predsjedniku LC Vukovar Vinku Mijok na broj tel. 091 297 0003 ,radi uključivana u rad Lionsa Vukovara.

Na slikama: Fotografija 1,

Vinko Mijok predsjednik LC Vukovar,

Kristna Jalšovec, LC Gea,

Kristina Glumac LC Vukovar,

Dalia Bošnjak predsjednica Regije Istok,

Iris Bošnjak (budući Leić),

Slavica Babić LC Vukovar novi član,

Željko Đekić  LC Vukovar novi član.