NCLC Varaždin Millennium u posjeti prenoćištu za beskućnike

Slika korisnika Zrinka Sočković
Zrinka Sočković 6 siječnja, 2024 - 19:40

NCLC Varaždin Millennium prigodnim slatkim paketima zaokružio je uspješnu suradnju sa udrugom Novi put koja pruža uslugu smještaja beskućnicima. U Varaždinu pučka kuhinja ne radi nedjeljom i korisnici prenoćišta moraju se sami snalaziti za obrok. Članovi NCLC Varaždin Millennium prepoznali su potrebu i za vrijeme Špancirfesta sada već tradicionalno kroz 10 dana skupljaju financijska sredstva kako bi korisnici prenoćišta imali svoj nedjeljni ručak koji samostalno pripremaju. Višegodišnja suradnja rezultirala je prekrasnom gestom korisnika prenoćišta koji su ponudili brinuti se o održavanju lions kućice. Zbog njihovih vrijednih ruku lions kućica sjaji posebnim sjajem za vrijeme Špancirfesta, a vrijedni članovi NCLC Varaždin Millennium na njih misle cijelu godinu!