Natječaj „NAPIŠI PJESMU I OSVOJI BICIKL“

Slika korisnika Željko Đekić
Željko Đekić 10 listopada, 2021 - 19:47
Lions klub Vukovar raspisuje:

NATJEČAJ ZA UČENIKE OSNOVNIH ŠKOLA REPUBLIKE HRVATSKE

„NAPIŠI PJESMU I OSVOJI BICIKL“

PROPOZICIJE NATJEČAJA:

1. Natjecati se mogu učenici/učenice koje škole odaberu kao svoje predstavnike.

2. Škole mogu poslati neograničen broj radova.

3. Na natječaj se prijavljuju učenici/učenice od 4. do 8. razreda.

4. Tema natječaja: „Vukovar – turistički dragulj“.

Objašnjenje: Grad na dvije rijeke koji u njedrima drži i Slavoniju i Srijem nije poznat samo po svom ratnom turizmu, daleko od toga. Vukovar se može dičiti svojom kulturom, poviješću, prometnom povezanošću, tradicijom i svjetonazorskom raznolikošću, a na vama je da nam pokažete zašto je Vukovar poseban i zašto bi baš njega trebalo posjetiti kao turističku destinaciju.

5. Pjesme ne smiju biti do sada objavljivane.

6. Pjesme mogu biti pisane u bilo kojem obliku, uključujući pjesme u prozi.

7. Molimo da radove šaljete na adresu: lionsclub.vukovar@gmail.com, u Word programu (Times New Roman, 12). Na svakom radu treba navesti ime i prezime učenika/učenice, razred, školu, ime i prezime mentora i kontakt telefon. Molimo vas da svaki rad pošaljete u zasebnom Word dokumentu.

8. Radovi se šalju do 15. studenoga 2021. godine u 20.00 sati.

9. Prosudbeno povjerenstvo odabrat će najušpješnije radove i dodijeliti nagrade.

10. Rezultati natječaja bit će objavljeni na internetskoj stranici http://lions.hr/ i stranici        Lions cluba Vukovar https://www.facebook.com/lions.club.vukovar/ u četvrtak 18. studenoga 2021. godine u 22.00 sata.

11. Nagrade će bit dodijeljene na prigodnoj svečanosti u nedjelju 21. studenoga 2021. godine u 12.00 sati u Studentskom domu Leoplod u Vukovaru.

POPIS NAGRADA:

1. Bicikl – 1 nagrada
  2. Romobil – 2 nagrade
  3. Skejt / kaciga – 5 nagrada

*Nagrade osigurali URB Kotrljaneri Osijek i LC Vukovar

.

STRUČNO POVJERENSTVO:

1. Tijana Pavliček, dr.sc., Gimnazija Vukovar, predsjednica Povjerenstva

2. Irina Marić, prof. mentor, Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar, članica Povjerenstva

3. Eleonora Đekić, mag.informatologije, Gradska knjižnica Vukovar, članica Povjerenstva

Radujemo se vašim prijavama i sudjelovanju na natječaju.

Kontakt telefon i informacije: Željko Đekić - 091/519-3048

U Vukovaru 7. listopada 2021. godine                                                  Igor Tot

predsjednik LC Vukovar