Naše Luce u prosincu posebno aktivne

LionsHR Adminis... 28 prosinca, 2013 - 20:44

Mjesec prosinac je svake godine za LC Luce iz Šibenika poseban mjesec i  tada su vrijedne lionsice posebno aktivne. Ove godine su se tradicionalno družile na zajedničkoj večeri povodom Sv.Luce kojom prilikom su svečano primile nove članice i dodijelile ima prigodne značke .

Na šibenskoj su tržnici, već tradicionalno, prodavale domaće kolače i slastice i prikupile 1700 kuna za darovanje jednoj siromašnoj obitelji.

Jako smo ponosne što je napokon okončana naša akcija započeta 2011.god.. Naime , tada su Luce nizom akcija prikupile sredstva za nabavu pokretne rampe za invalidne osobe za šibensko kazalište. Nakon malo duže procedure dobivanja sve potrebne dokumentacije i dozvola, ova rampa je  montirana i predstavljena šibenskoj javnosti  22.prosinca 2013.god.

Tatjana Jukić,tajnica