Nakon dva dana polaznici kampa oduševljeni Pulom i izletom u Pazin i Motovun

LionsHR Adminis... 12 srpnja, 2015 - 15:32

Nakon svečanosti otvaranja kampa i druženje uz muzički dvojac sa gitarama, drugi dan su sudionici kampa krenuli u upoznavanje Pule/ posjeta DC Karlo Rojc, Areni, Augustovom  hramu, Kaštelu/.

Navečer je održana prva grupa dramske radionice i internacionalno druženje, predstavljanje zemalja kroz hranu, piće, običaje, ples.. i nakon večere karaoke večer.

Danas je cijeli kamp krenuo u posjet Pazinu i Pazinskoj jami gdje su se spuštali na ZIP LINE i ručali u motelu Lovac, a nakon toga pošli u Motovun u razgledavanje povijesnog grada za Istru na prelijepom brdu. Navečer će biti nastavak  internacionalnog druženja i predstvljnja zemalja sudionika.

U svakom slučaju dva uspješna dana u kampu mladih u Puli gdje sve protiče na zadovoljstvo sudionika i nas organizatora.