NA SVEČANOJ SJEDNICI IP WING–KUN TAM DODJELIO PRIZNANJA I DAROVE ISTAKNUTIM LIONSIMA HRVATSKE

LionsHR Adminis... 23 veljače, 2012 - 11:30

U povodu svog dolaska u Zagreb Wing-Kun Tam je na prijedlog našeg Guvernera Jusufa Šehanovića dodijelio priznanja u povodu 20 god djelovanja LC Osijek, LC Zagreb, LC Rijeka, LC Split i LC Sv. Vlaho Dubrovnik, kao i istaknutim pojedincima u tim klubovima Mihajlu Biglbaueru iz LC Osijek, Ivici Jakiću iz LC Zagreb, Bernardu Dejhalli iz LC Rijeka, Nenadu Cambiu iz LC Split i Josipu Lovriću iz LC Sv. Vlaho Dubrovnik. IP je također donio odluku i dodijelio tri medalje kao njegova najviša odlikovanja PDG Olgi Šober,PID Bojanu Šoberu i DG Jusufu Šehanoviću.

Kao znak pažnje i zahvale za samoprijegoran rad dodijelio je poklone u obliku šalova i kravata nekoliko istaknutih pojedinaca I VDG Branku Dragičeviću, II VDG Nadi Arbanas, PDG Borutu Borju Kopaniju /uručeno u Opatiji/,tajniku Kabineta Zlatku Janković-Milošu, Predsjedniku Leo Districta Borni Bekeru, potpredsjednici Leo Districta Petri Angebrandt.

Nekoliko pojedinaca je uzelo riječ i zahvalilo se IP na izuzetnoj časti koju im je ukazao obećavši daljnji samoprijegoran rad u svojim klubovima na dobrobit potrebitih.