'Mursice' štićenicima doma za psihički bolesne odrasle osobe

LionsHR Adminis... 13 ožujka, 2014 - 21:42

'Mursice' štićenicima doma za psihički bolesne odrasle osobe

U toplom i ugodnom okruženju Doma za psihički bolesne odrasle osobe osječke Lionese iz Lions cluba Mursa još jednom su pokazale želju i volju u pomaganju potrebitima. Upravo danas (13. ožujka 2014.) uručile su pet perilica za pranje rublja, neophodno potrebnih štićenicima ovoga Doma.  U ime ovog nadasve vrijednog Kluba donaciju je uručila grupa osječkih 'Mursica' na čelu s predsjednicom Vesnom Samardžić-Ilić. Novčana sredstva, kojima su kupljene perilice (vrijedne oko 10.000 kuna), prikupljena su na svečanoj večeri organiziranoj u povodom obilježavanja vrijednog 15-godišnjeg jubileja Kluba, koji je u tom proteklom razdoblju ostvario iznimno zapažene rezultate, kako na lokalnoj osječkoj i 'istočno regionalnoj' razini, tako i na distriktualnoj.

'Mursice' planiraju i dalje predano raditi na dobrobit potrebitima u nastavku već tradicionalne suradnje s Domom za psihički bolesne odrasle osobe . Već su smislile akcije, u kojima će prikupljati potrebne stvari u kućanstvu, kako bi pomogle u opremanju i  osamostaljivanju onih štićenika Doma,  koji uz nadzor stručnih osoba, mogu živjeti u manjim zajednicama izvan Doma. – š