Mirjana Čusek - Slunjski izabrana za 2.Viceguvernericu D-126 Hrvatska

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 31 svibnja, 2024 - 20:15

Mirjana Čusek-Slunjski rođena je 16.08.1972 g. diplomirani je pravnik vlasnik poduzeća Angela, članica je VARAŽDIN MILLENNIUM NEW CENTURY od 1.11.2006. godine.

Od učlanjenja u klub obnašala je razne funkcije u klubu i Distriktu 126-Hrvatska.

Iznimno je aktivna članica te pokretačica brojnih humanitarnih akcija.

Svojom velikom predanošću i bogatom aktivnošću, kako u brojnim humanitarnim aktivnostima, tako i na širenju ideje lionizma u lokalnoj zajednici pomogla je razvitku kluba, povećanju članstva i odličnim rezultatima velikog broja humanitarnih akcija.

Mirjana Čusek-Slunjski pohađala je razne lions edukacije: RLLI, ELLI, FDI, Edukacija za Guiding lionse. Aktivna je predavačica na raznim lions edukacijama u Distriktu 126.

Bogato iskustvo u primjerenom obnašanju svih funkcija u klubu te općenito aktivnostima kluba i doprinosu u radu Distrikta 126 Hrvatska  garancija je za uspješno obavljanje odgovorne dužnosti 2.VDG u D-126 na koju je izabrana.