Milorad Stanić kandidiran za 2.Viceguvernera od strane LC Quarneroli

LionsHR Adminis... 21 prosinca, 2020 - 19:41

Milorad Stanić kandidiran za 2.Viceguvernera ispred regije Zapad u D-126 za LG 2021./22.

Povjerenstvo za izbor 2. VDG u Regiji zapad je prema terminskom planu zaključno sa 15.12.2020. zaprimilo kandidature za izbor 2. VG ispred Regije Zapad.

Pristigla je 1 (jedna) kandidatura i to od strane LC Quarneroli koji je kandidirao Milorada Stanića svoga člana.Povjerenstvo je provjerom podataka konstatirala da je kandidatura u skladu sa propisanim uvjetima.

Obzirom na pandemiju Covid19 Povjerenstvo je 18.12.2020. zaključilo da se izborni postupak provede elektronički putem Google formsa. O načinu glasanja i linku na kojem će glasati obaviješteni su svi članovi Lionsa u regiji Zapad.

Rok za glasanje je 18.01.2021 g.

Kandidatura LC Quarneroli, izjava o prihvaćanju kandidature i životopis M. Stanić se nalaze na linku http://bit.ly/3aylbVY

Za sve informacije i eventualna pitanja obratite se Povjerenstvu: Jadranka Katarinčić, Zlatko J.Miloš, Alen Udovič.

SLUŽIMO!

Ostanimo zajedno!