In memoriam Predrag Peco Rechner član LC Đakovo

LionsHR Adminis... 16 lipnja, 2020 - 13:29

In memoriam Predrag Peco Rechner član LC Đakovo

Napustio nas je naš brat, prijatelj i utemeljitelj,  Predrag Peco Rechner. Otišao je iznenada i sve nas ostavio u nevjerici i još uvijek prisutnom očekivanju da ćemo zajedno provoditi još mnoge akcije koje smo planirali. Predrag nije bio samo charter member našeg kluba LC Đakovo i njegov drugi predsjednik,  već je davne 1993. godine  bio jedan od utemeljitelja, ne samo našega kluba nego  i lajonizma u Slavoniji i Baranji i u cijeloj Hrvatskoj. Sudionik povijesne konvencije u Dubrovniku o utemeljenju našeg hrvatskog Lions distrikta, predsjednik LC Đakovo u dva mandata, na istaknutim dužnostima u D-126 za vrijeme mnogih guvernera, nagrađivan domaćim i međunarodnim Lions priznanjima i nadasve predanim humanitarnim i društvenim radom, Predrag je ostavio duboki trag u hrvatskom lionizmu. Njegovu vedru narav poznavali su lionsi diljem distrikta, a njegov glazbeni sastav „Evergreen“ nije postao samo sinonim za lajonizam grada Đakova već je pod njegovim vodstvom sudjelovao i na svim značajnijim distriktualnim akcijama. Tako nije bilo humanitarnih zabava klubova niti Lions regata u Trogiru, Splitu, Cresu da se „Evergreen“ ne bi odazvao pozivu i svojim humanitarnim doprinosom podržao svaku Lions aktivnost.

Poznati i svjetski nagrađivani arhitekt, istinski humanitarac, društveni djelatnik, sportaš, glazbenik domoljub, Lions velikoga srca napustio nas je prerano, iznenada. Još uvijek nesvjesni njegovog odlaska očekujemo ga na sljedećem klupskom sastanku.

Dragi naš Peco neka ti je laka hrvatska zemlja!

Tvoji članovi LC Đakovo

Posljednji ispraćaj našeg dragog prijatelja i brata biti će u četvrtka 18.06.2020. godine na mjesnom groblju u Đakovu, s početkom u 15 sati.