Matej Mijalić pobjednik Lions Grand prix-a održao samostalni koncert

LionsHR Adminis... 25 rujna, 2019 - 15:04

Matej Mijalić pobjednik Lions Grand prix-a održao samostalni koncert

Dana 20.09.2019. Matej Mijalić pobjednik jubilarnog natjecanja za glazbenu mladež XXV. Grand prix Lions., održao je samostalni koncert u zajednici Talijana u Rijeci. Na klaviru je Mateja pratila Jelena Barbarić-Mijalić, njegova mama, inače članica Lions kluba Rijeka. Koncertna dvorana bila je ispunjena do posljednjeg mjesta, brojnoj publici obratila se predsjednica zajednice Talijana u Rijeci gđa Melita ... i članica Lions kluba Rijeka Olga Šober. Koncert je ujedno i generalna proba za Mateja koji krajem mjeseca odlazi u Milano na međunarodno natjecanje Muzičkih akademija, kao izabrani predstavnik Muzičke akademije u Zagrebu. Poželimo mu sreću u njegovim daljnjim nastupima, a jedna od prvih stepenica u razvoju njegove karijere uvijek će ostati natjecanje Grand prix Lions, kao i brojnim drugim sada već vrlo uspješnim glazbenicima.

Lions klub Rijeka.