LK Korzo - donacija Domu Turnić

Slika korisnika Ljiljana Škugor
Ljiljana Škugor 16 veljače, 2022 - 14:57

Punih ruku vrećica i prtljažnika u nekoliko automobila, krenule su članice Lions kluba Korzo u još jednu humanitarnu akciju. Ovaj put bio je to Dom za odrasle osobe Turnić u Rijeci. U njemu su, inače, smješteni štićenici od 19 do 94 godine, o kojima danonoćno skrbi nekoliko desetaka djelatnika čija je osnovna zadaća njega i briga o zdravlju odraslih osoba s teškoćama. Vidno zadovoljna i uz  srdačnu dobrodošlicu  u ime doma i korisnika,  lionsice je dočekala ravnateljica Martina Baiocco. Svi su bili uzbuđeni, posebno kad se jedna prostorija počela puniti donijetim paketima. U njima je bilo gotovo sve što štićenicima ovaj čas treba. Mnogo odjeće, u različitim veličinama i modelima, isto tako i obuće, a među doniranim stvarima bilo je još nekoliko paketa posteljine i ručnika. Lionsice su ispraćene  riječima zahvale i toplim prijemom uzbuđenih korisnika.