Ljubaznost Lionsa Hrvatske osvojila srca Japanaca

LionsHR Adminis... 14 siječnja, 2015 - 19:58

Tijekom prosinca 2014 g. i početkom siječnja 2015 g. Hrvatske obitelji su ugostile Chikaze Ito i Mazato Miyazaki-ja iz Japana u okviru međunarodne lions razmjene mladih. O njima je već pisano, dodali bi samo, da su prvi kontakti s Hrvatskom  i obiteljima Romac, LC Kontesa Nera i Šavorić, LC Popovača srdačnošću, ljubaznošću i toplinom otvorili srca mladih Japanskih studenata. Šetnje po Zagrebu u društvu članova LEO Kluba TRI KULE – Veronike, Ivane, Jurice, Kristijana, Grge...kušanje vina i druženja sa Lionsicama LC Kontesa Nera i ostalim zagrebačkim klubovima, gostima iz Slovenije, duboko su se dojmili mladih japanskih gostiju. Boravak u Puli bio im je nezaboravan što su suznih očiju u svojoj zahvali Hrvatskim lionsima izrekli na oproštaju u Zračnoj luci Zagreb. Posebno ih se dojmila pažnja „mame“ Šavorić koja ih je došla ispratiti u ranim jutarnjim satima 09. siječnja 2015.g. u Zračnu Luku. Lijepo je biti Lions.