Lionsi regije Zapad u Lavovskoj borbi za šume zasadili 550 sadnica i skupili 5000 kn za Magdalenu

LionsHR Adminis... 17 listopada, 2020 - 17:03

LC Delnice-Gorski kotar i Regija zapad Distrikt organizirali su danas SUBOTA 17.10.2020. s početkom u 9 sati Akciju LAVOVSKA BORBA ZA ŠUME - DONIRAJMO ZA MAGDALENU
58 učesnika Lionsa  iz 10 klubova regije Zapad i 2 Leo kluba(Leo klub Poreč i Leo klub Tri kule iz Zagreba). Akcija „Lavovska borba za šume“ je bila i donatorskog tipa. Sakupljala su se sredstva za Magdalenu Štimac, 21-godišnju djevojku koja od rođenja boluje od cerebralne paralize i epilepsije. Za nastavak liječenja treba joj  96.000 kn.
10 Lions  klubova iz regije Zapad je uplatilo za Magdalenu po 500 kn dakle ukupno 5000 kn ide Magdaleni.
Zasađeno je ukupno 550 jelovih i bukovih  sadnice na području koje je bilo pogođeno ledenom kišom i uništena mlada šuma. Sve je organizirano uz pomoć stručnog osoblja Hrvatskih šuma koje su osigurale sadnice i alat.
Za sve učesnike LK Delnice GK osigurao je grah s kobasicom i piće.
Uz dobru atmosferu i zadovoljni urađenim u ovoj ekološko-donatorskoj akciji Lionsi regije Zapad su uspješno organizirali ovu zajedničku akciju.

S L U Ž I M O
Ostanimo zajedno!