Lionsi jedre za borbu protiv ovisnosti o drogama

LionsHR Adminis... 24 travnja, 2015 - 16:54

Danas je u Marini Hramina na Murteru Guverner D-126 Hrvatska svečano otvorio XVII.Lions cup "Jedrima protiv droge" na kojem  se ove godine od 23. do 26.travnja okupilo 26 posada i to 16 posada Lions klubova iz Hrvatske i njihovih bratskih klubova iz Slovenije (LC Krško i LC Domžale) i 10 posada iz inozemstsva i to 3 posade iz Italije,3 posade iz Mađarske i po jedna posada iz Njemačke,Rumunije,Srbije i Slovenije.

0cm;line-height:13.5pt">Sedamnaesti put Lions Distrikt 126 Hrvatska organizira humanitarno jedrenje pomoću kojega se skupljaju sredstva za prevenciju ovisnosti o drogama,. Nakon regate 4 udruge u 4 lions regije će na osnovu njihovih programa  dobiti sredstva za borbu protiv ovisnosti.Uz jedrenje i druženje Lionsa ponovo se ostvaruje njihova osnovna misija humanitarno djelovanje za potrebite.