Lions tenis cup u Đakovu

LionsHR Adminis... 17 rujna, 2012 - 08:54

Ove godine tradicionalni Lions tenis cup u Đakovu  održava se na lokaciji privatnog posjeda Budimir na kojem smo već i organizirali neke od turnira u prošlosti. Okupit ćemo se u subotu 22. Rujna 2012. u 9:00 sati da bi organizirali natjecanje u tenisu u parovima i još neke aktivnosti kao iznenađenje, a za iste nije potrebna nikakva specijalna oprema ili priprema. Naši vrijedni članovi uz pomoć sponzora su se potrudili da sve goste toplo dočekaju i učine boravak što ugodnijim. Za to će na raspolaganju biti bogata trpeza (tri slijeda kroz cijeli dan), u obliku roštilja, ćobanca i pečenog praseta upravo tim redom, a kroz cijelo vrijeme boravka kod nas. Kotizacija za ponuđeni boravak je 100,00 kn (15 €), a uključuje hranu, igranje tenisa i ostalih aktivnosti. Za eventualni ostanak i spavanje nudimo vrlo udobne sobe našeg domaćina gospodina Stipe Budimira (098-523-023) po cijeni 150,00 kn (20 €). Ova cijena uključuje i doručak (pravi slavonski). Naši članovi će se po tko zna koji puta potruditi da svojom prepoznatljivom svirkom dodatno uvesele sve Vas koji nam se spremate doći.

Za najuspješnije sudionike teniskih natjecanja pripremili smo sportske nagrade kao podsjetnik na dobar rezultat.

U nadi da se vidimo najsrdačnije šaljemo ovaj poziv!

Roland Kolarević i članovi LC Đakovo