Lions klubovi iz Celja donirali opremljen kontejner obitelji u Petrinji

Zlatko Janković... 10 veljače, 2021 - 18:49
Lionsi Celja i donacija kontejnera

Lions klubovi iz Celja donirali opremljen kontejner obitelji u Petrinji

Dragi naši Lions prijatelji iz Celja, D-129 Slovenija, članovi Lions klubova Celje, Lions klub Mozaik Celje i Lions klub Celje Keleia su sakupili donacije za od svojih članova i njihovih prijatelja i kupili jedan potpuno opremljen kontejner /kuhinja, kupaona, jedna soba/ i pored toga ga opremili sa krevetima,posteljinom, televizorom i svim potrebnim za život jedne obitelji.

Jučer su ga dovezli i isporučili obitelji Fabac u Petrinji kojima je kuća označena crvenom naljepnicom i u kojoj nije moguće stanovati.

Naše drage prijatelje su dočekali naše Lionsice iz LC Zrinjevac koji je bratski klub sa LC Mozaik Celje kao i naš PDG Dražen Melčić.

Kontejner je uspješno instaliran na radost obitelji Fabac , a naši dragi prijatelji su se sretno vratili u Celje zadovoljni još jednom uspješnom humanitarnom misijom.

HVALA VAM.