Lions klub Zadar proslavio 25 g. uspješnog humanitarnog djelovanja

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 7 ožujka, 2024 - 19:16

Lions klub Zadar proslavio 25 g. uspješnog humanitarnog djelovanja

Na završnom događanju, svečanosti obilježavanja svog jubileja, aktualni predsjednik Lions kluba Zadar, Tomislav Peričić, podsjetio je na tek dio humanitarnih aktivnosti kluba u protekla dva i pol desetljeća. Veliku zahvalnost za pomoć pri organiziranju boravka u Zadru brojnih Lionsa iz 21 kluba, među njima i članova svojih bratskih klubova iz Celja i kluba osnivača iz Osijeka, zadarski Lionsi izražavaju Kazalištu lutaka Zadar, Arheološkom muzeju, prof. Pavuši Vežiću, upravama i osoblju restorana Kornat, cateringu Berekin, Dva ribara i hotela A´Mare te članovima Song Busters benda koji su im i opet, na kraju svega, priuštili opuštanje i dobru zabavu.

Posebnoj atmosferi proslave doprinijele su i članice LK Zadar operne dive Nela Šarić i Nera Gojanović sa svojom klaviristicom Gordanom Pavić koje su na svečanoj večeri izvele dvije operne arije.

Osim svečane večere povodom 25 g.LK Zadar u petak je održano i druženje Lionsa pristiglih iz raznih sredine u Hrvatske u Restoranu Kornat.

U subotu su domaćini su proveli Lionse iz cijele Hrvatske kroz znamenitosti Zadra

Sve u svemu tri predivna dana sa Lions prijateljima u Zadru. Hvala domaćinima.