Lions klub Vukovar na 38. Planinarskom maratonu na Fruškoj gori

LionsHR Adminis... 28 travnja, 2015 - 20:03

Lions klub Vukovar na 38. Planinarskom maratonu na Fruškoj gori

Lions klub Vukovar organizirao je besplatan prijevoz i odlazak u subotu, 25.04.2015. godine za dvadesetak lionsa, planinara i rekreativaca na 38. Fruškogorski planinarski maraton – manifestaciju koja se od 1978. godine u kontinuitetu održava na obroncima Fruške gore, u organizaciji PSD Železničar iz Novog Sada.

Maraton se održao 25. i 26. travnja, a od više ponuđenih staza koje su trasirane po brdovitom šumskom pojasu Fruške gore, grupa LC Vukovar odabrala je Pripravničku istočnu stazu, u dužini od 16,318 km.

Ova sportska manifestacija međunarodnog je karaktera, a svi sudionici su uz ugodno druženje i boravak u prirodi napravili velike korake za poboljšanje vlastitog psihofizičog zdravlja.

„Zarazite se prirodom radi zdravlja - poštujmo prirodu, postignimo nedostižno“ - poruka je organizatora ovog maratona, Kristina Glumac, 1. dopredsjednica LC Vukovar.