Lions klub Korzo Rijeka vas poziva 11.05. na Humanitarnu akciju

LionsHR Adminis... 12 svibnja, 2012 - 11:11
Sa prošlogodišnje humanitarne akcije-prijem novih članica

Slijedeći ideju vodilju učvršćivanja razumijevanja među ljudima i humanitarne pomoći dobrovoljnim služenjem u svojoj zajednici, ženski Lions klub Korzo- Rijeka organizira  humanitarnu akciju  u petak, 11.svibnja 2012. u Zimskom vrtu Grand Hotela Bonavia, Rijeka, s početkom u 19 sati.
Prihod ostvaren prodajom ulaznica, tombole te dobrovoljnim darovima  biti će usmjeren na stipendiranje vrijedne i ambiciozne slabovidne djevojke A.B. iz Rijeke
S radošću Vas pozivamo da zajedno s nama  provedete  ugodne trenutke uz glazbeni program, atraktivnu modnu reviju, osvježite se čašom pjenušca te na taj način  budete dijelom  naše humanitarne akcije.
U našem bogatom programu natupiti će Karin Kuljanić, Tina Vukov,  i Klapa „Luka“ Rijeka  , dok će modnu reviju  prezentirati  same članice, noseći modele Modnog Atelliera Sally iz Rijeke, a očekuje Vas i još iznenađenja .

U nadi da ćete prepoznati važnost ovog projekta i doprinijeti njegovoj realizaciji, s veseljem vas očekujemo .
Prodaja i rezervacija ulaznica kod naše predsjednice Jadranke Komadina Gačić (091 5447954), Lidije Starčević (098 323101) ili  rizničarke Anči Bognolo(099 6854529 )

Cijena ulaznice je 100,00 kuna

Tajnik LC Korzo  Rijeka                   Predsjednik LC Korzo  Rijeka
Marina Seiler D'Annibale                Jadranka Komadina Gačić