LIONS KLUB KONTESA NERA OBILJEŽIO MEĐUNARODNI DAN KNJIGA - Akcija Kap dobrote

Slika korisnika Robert Sedak
Robert Sedak 2 svibnja, 2024 - 09:12

Ženski Lions Klub Kontesa obilježio je Međunarodni dan knjige u sklopu projekta Ilica „Ja sam grad“ prodajom knjiga. Akciji su se pridružili  članovi LEO Kluba TRI KULE. Prikupljena sredstva od prodaje namijenjena su Udruzi Kap dobrote. Udruga Kap dobrote volonterska je udruga koja brine i pomaže na različite načine  starijim osobama lošeg imovinskog stanja , narušenog zdravlja, osamljenima, osobama koje se ne mogu brinuti za sebe , a o kojima se nema tko brinuti.
Klub nastavlja sa suradnjom s Udrugom „Kap dobrote“ i pozivamo VAS da nam se pridružite i podržite akciju  kupnjom knjige 19.05.2024.  na sajmu koji će se održati na lokaciji Trnjanska-Savica. Tema Udruge Imagination s kojom smo u suradnji je „Pitka voda i higijenski uvjeti."
Očekujte ugodna iznenadjenja.

Služenje i ponos.